Tatanka 2g

Tatanka Pure CBD je terapeutická odrůda, která dle předběžných výzkumů může být schopná snížit stres, úzkost a bolest. Tuto odrůdu společnost Royal queen seeds pojmenovali po známém indiánském medicinmanovi Tatankovi Iyotakem, který je také znám jako Sedící Býk. Tatanka byl také náčelníkem Siouxů, což byl jeden ze sedmi kmenů kmene Lakota. Do historie se zapsal jako vůdce, který vedl své lidi v boji proti evropské invazi v pozdním 19. století. Tatanka by také medicinman, který byl známý pro své silné léky. Z toho důvodu jsme se rozhodli pojmenovat tuto medicinální odrůdu po této slavné historické osobnosti.

Vyprodáno
Kód: 106
70 Kč
Kategorie: CBD

Tatanka Pure obsah  CBD:12% , THC:0,2%.Tatanka je  terapeutická odrůda, která dle předběžných výzkumů může být schopná snížit stres, úzkost a bolest. Tuto odrůdu společnost Royal queen seeds pojmenovali po známém indiánském medicinmanovi Tatankovi Iyotakem, který je také znám jako Sedící Býk. Tatanka byl také náčelníkem Siouxů, což byl jeden ze sedmi kmenů kmene Lakota. Do historie se zapsal jako vůdce, který vedl své lidi v boji proti evropské invazi v pozdním 19. století. Tatanka by také medicinman, který byl známý pro své silné léky. Z toho důvodu jsme se rozhodli pojmenovat tuto medicinální odrůdu po této slavné historické osobnosti.

UPOZORŇUJEME : Tento produkt je určen pouze ke sběratelským či vědeckým účelům. Produkt není určen ke kouření! . Není určeno pro děti a mladistvé osoby mladší 18 let! 

Zpět do obchodu